Opera Crown - პირველი ტურის განრიგი

პირველი ტურის განრიგი 
1 მაისი, 2018

14:00
1. კორძაია თამთა, სოპრანო, საქართველო
2. ფარესიშვილი გიორგი, ტენორი, საქართველო
3. მალეჟა ანა, სოპრანო, პოლონეთი
4. ჭელიძე გიორგი, ბანი, საქართველო
5. ლედინა ლაიმა, სოპრანო, ლატვია

15:00
6. ტომჩიკ იედრჟეი, ტენორი, პოლონეთი
7. იენდე ნომბულელო, სოპრანო, სამხრეთ აფრიკა
8. კურენაია პელაგეა, სოპრანო რუსეთი
9.რანგვანაშა მასაბანი სესილია, სოპრანო, სამხრეთ აფრიკა

16:00
10. ლებანიძე თამარ, სოპრანო, საქართველო
11. ტამბარო ლუიზა, სოპრანო, იტალია
12.შერაზადიშვილი ირინა, სოპრანო, საქართველო
 
შესვენება - 30 წუთი

17:30
14. კიმ ჯეჩუნ, ბარიტონი, სამხრეთ კორეა
15. მჭედლიშვილი სოფია, სოპრანო, საქართველო
16. გილ ბონგ მინ, ბანი, სამხრეთ კორეა
18. მოიაკე სიფამანდლა, სოპრანო, სამხრეთი აფრიკა

18:30
19. ანდრეასიანი ოვანეს, ტენორი, სომხეთი
20. შაპოვალოვ ალექსეი, ბარიტონი, რუსეთი
21.ტრიუვანანტაკული თანაპატ, ბარიტონი, ტაილანდი
22. თიბელიშვილი ალექსანდრე, ტენორი, საქართველო
23. ლევჩუკი მარგარიტა, სოპრანო, ბელარუსი
 
ყურადღება: ყველა მონაწილე უნდა გამოცხადდეს მისი გამოსვლის დროზე ერთი საათით ადრე გამღერებისთვის



2 მაისი, 2018
14:00
  1. გიორგი წამალაშვილი, ბარიტონი, საქართველო
  2. როინიშვილი მარიამ, სოპრანო, საქართველო
  3. სიხარულიძე ლელა, დრამატული სოპრანო, საქართველო
  4. ხომუტოვა ევგენია, მეცო-სოპრანო, რუსეთი
  5. კუ ბონსუ, ბანი-ბარიტონი, სამხრეთ კორეა
  6. დავითაძე გიორგი, ტენორი, საქართველო
15:15
  1. ლი ლეონარდო, ბარიტონი, სამხრეთ კორეა
  2. იარზაბეკი ლუცინა, სოპრანო, პოლონეთი
  3. მალილოა პალესა, სოპრანო, სამხრეთ აფრიკა
  4. ერდენეე ოჩირსაიხან, ბარიტონი, მონღოლეთი
  5. ბახრიტდანოვა-კრავჩუკი ქსენია, სოპრანო, უკრაინა
  6. ჰააგენი სოფი, მეცო-სოპრანო, დანია
შესვენება -  30 წუთი

16:45
  1. კობერიძე სოფია, მეცო-სოპრანო, საქართველო-იტალია
  2. გავაშელი ქეთევან, სოპრანო, საქართველო
  3. ბერიძე მარიანა, სოპრანო, საქართველო
  4. სტეპანიანი არსენ, ტენორი, სომხეთი
  5. ზაქაიძე ნინო, მეცო-სოპრანო, საქართველო
  6. დრუჰაკი ალინა, სოპრანო, უკრაინა
18:00
  1. ისტრატიი ლილიანა, მეცო-სოპრანო, მოლდოვა
  2. მენგენი სოლენ, სოპრანო, საფრანგეთი
  3. ნიკოლაევა ქსენია, მეცო-სოპრანო, უკრაინა
  4. რედინგი ქეითლინ, მეცო-სოპრანო, აშშ
  5. ზიდარიჩი ანდრეა, სოპრანო, სლოვენია
  
ყურადღება: ყველა მონაწილე უნდა გამოცხადდეს მისი გამოსვლის დროზე ერთი საათით ადრე გამღერებისთვის