Opera Crown - რეპეტიციების განრიგი

30 აპრილი

15:00
1. კორძაია თამთა, სოპრანო, საქართველო
2. ფარესიშვილი გიორგი, ტენორი, საქართველო
3. მალეჟა ანა, სოპრანო, პოლონეთი
4. ჭელიძე გიორგი, ბანი, საქართველო
5. ლედინა ლაიმა, სოპრანო, ლატვია

16:15
6. ტომჩიკ იედრჟეი, ტენორი, პოლონეთი
7. იენდე ნომბულელო, სოპრანო, სამხრეთ აფრიკა
8. კურენაია პელაგეა, სოპრანო რუსეთი
9.რანგვანაშა მასაბანი სესილია, სოპრანო, სამხრეთ აფრიკა
17. გიგინეიშვილი გივი, ბანი, საქართველო

17:15
10. ლებანიძე თამარ, სოპრანო, საქართველო
11. ტამბარო ლუიზა, სოპრანო, იტალია
12.შერაზადიშვილი ირინა, სოპრანო, საქართველო
14. კიმ ჯეჩუნ, ბარიტონი, სამხრეთ კორეა

18:15
15. მჭედლიშვილი სოფია, სოპრანო, საქართველო
16. გილ ბონგ მინ, ბანი, სამხრეთ კორეა
18. მოიაკე სიფამანდლა, სოპრანო, სამხრეთი აფრიკა
19. ანდრეასიანი ოვანეს, ტენორი, სომხეთი

19:15
20. შაპოვალოვ ალექსეი, ბარიტონი, რუსეთი
21.ტრიუვანანტაკული თანაპატ, ბარიტონი, ტაილანდი
22. თიბელიშვილი ალექსანდრე, ტენორი, საქართველო
23. ლევჩუკი მარგარიტა, სოპრანო, ბელარუსი



1 მაისი

11:00     ი. ამბრიაშვილი, ფორტეპიანო
42. დრუჰაკი ალინა, სოპრანო, უკრაინა
44. მენგენი სოლენ, სოპრანო, საფრანგეთი
47.ზიდარიჩი ანდრეა, სოპრანო, სლოვენია
 
12:00  
45. ნიკოლაევა ქსენია, მეცო-სოპრანო, უკრაინა (ნატალია კოროლკო)
 
19:00
27. სიხარულიძე ლელა, სოპრანო, საქართველო, ნ. კვირიკაძე - ფორტეპიანო
28. ხომუტოვა ევგენია, მეცო-სოპრანო, რუსეთი, ი. ამბრიაშვილი - ფორტეპიანო
29. კუ ბონსუ, ბანი-ბარიტონი, სამხრეთ კორეა, მ. რეხვიაშვილი - ფორტეპიანო
30. დავითაძე გიორგი, ტენორი, საქართველო. მ. ჭანიშვილი - ფორტეპიანო
 
20:00
31. ლი ლეონარდო, ბარიტონი, სამხრეთ კორეა, მ. რეხვიაშვილი - ფორტეპიანო
32. იარზაბეკი ლუცინა, სოპრანო, პოლონეთი, ქ. გელაშვილი - ფორტეპიანო
33. მალილოა პალესა, სოპრანო, სამხრეთ აფრიკა, ქ. გელაშვილი -ფორტეპიანო
34. ერდენეე ოჩირსაიხან, ბარიტონი, მონღოლეთი, ენხუტუულ ტულგაბატი - ფორტეპიანო
 
21:00 
35. ბახრიტდანოვა-კრავჩუკი ქსენია, სოპრანო, უკრაინა, ანასტასია ტიტოვიჩი - ფორტეპიანო
36. ჰააგენი სოფი, მეცო-სოპრანო, დანია, ნ. აზარაშვილი - ფორტეპიანო
46. რედინგი კეიტლინი, მეცო-სოპრანო, USA          ნ. აზარაშვილი - ფორტეპიანო
37. კობერიძე სოფია, მეცო-სოპრანო, საქართველო-იტალია, მ. რეხვიაშვილი - ფორტეპიანო
38. გავაშელი ქეთევან, სოპრანო, საქართველო
 
22:00
40. სტეპანიანი არსენ, ტენორი, სომხეთი, ნ. აზარაშვილი - ფორტეპიანო
41. ზაქაიძე ნინო, მეცო-სოპრანო, საქართველო, ნ. აზარაშვილი - ფორტეპიანო